+38 048 71-79-872
ozoneinfo@yahoo.com

V международный медицинский форум

V международный медицинский форум

14-16 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться

V ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ
«Інновації в медицині – здоров’я нації»
– масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості галузі охорони здоров’я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.

Організатори Форуму – Національна академія медичних наук України, Національна академія наук України, Компанія LMT, за підтримки – Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів та за сприяння медичних асоціацій, громадських об’єднань, вищих навчальних медичних закладів України, соціальних фондів.

Захід разом зі своєю науково-практичною програмою і одночасними паралельними спеціалізованими виставками вже п’ятий рік поспіль залишається довгоочікуваною подією для лікарів, науковців, фахівців охорони здоров’я, виробників та дистриб’юторів медичного і лабораторного обладнання та інструментарію, фармацевтичної продукції та товарів медичного призначення.

Цього року завдання та цілі Форуму розширилися. Після підписання Угоди про Асоціацію між Україною і ЄС стало зрозуміло, що вектор розвитку країни знову повернувся до високих Європейських стандартів. Перед українськими вченими, лікарями, виробниками, дистриб’юторами, фармацевтами відкрилися нові можливості, перспективи і ринки. Аналогічний інтерес до української галузі охорони здоров’я спостерігається із боку європейських країн. Постало питання реалізації намічених задумів і модернізації медицини.

Форум, завдяки своїй широкій географії учасників та відвідувачів, у жовтні стане платформою, яка відкриє перед спеціалістами можливість підвищити кваліфікацію, поглибити свої знання, обмінятися досвідом, методиками виробництва, налагодити ділові стосунки з потенційними партнерами. Більше 400 компаній із 20 країн світу представлять свою продукцію, обладнання для медичних закладів, а також унікальні розробки, методики діагностики та лікування, комплексні інноваційні рішення для фахівців галузі охорони здоров’я.

Зараз про свою готовність взяти участь у науково-практичних програмах Форуму заявило понад 14 000 українських та зарубіжних фахівців. І це лише початок, очікується, що захід відвідають близько 16 000 спеціалістів.

Анонс (Укр.) >>>>
Науково-практична програма Конгресу (IMF -жовтень 2014 року) (Укр.) >>>>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *